בניית אתרים

גלריית עבודות

עיצוב תכשיטים

אביחי גיגי – עיצוב תכשיטים

אביחי גיגי, מעצב תכשיטים ובעל אתר וורדפרס פעיל ומעוצב, פנה אלי בבקשה לסייע לו בהקמת חנות ווקומרס באתר הקיים שלו, ללא התערבות עיצובית. התמיכה הטכנית התבטאה בכמה מישורים:

המשך קריאה
אתר וורדפרס

אתר וורדפרס – תיק עבודות

העיצוב של האתר הוא נקי ופשוט, התמונות המרהיבות הן שעושות אותו. בכך מביאים את היצירות לקדמת הבמה והן מקבלות את מלוא תשומת הלב. למרות שיש תמונות רבות האתר נטען במהירות גבוהה ומקבל את הציון A. טעינה מהירה מובילה גם לשיפור תוצאות החיפוש של האתר בגוגל.

המשך קריאה
ניוזלטר חודשי

הניוזלטר של עובדי רשות העתיקות

אתר הוורדפרס עובד למעשה כבלוג המאפשר ליצור בו פוסטים שהם למעשה המאמרים שמוצגים בגליון החודשי. היתרון בכך הוא שהאתר גם משמש כארכיון לכל המאמרים שנוצרים אי פעם והם נשמרים על השרת של האתר. אפשר למצוא את כל המאמרים באתר תחת צובר מאמרים. הוא גם מאפשר נגישות קלה וכלי חיפוש שמאפשרים...

המשך קריאה
web application

אפליקציה לניהול השכרות

ניתן למצוא בשוק תוכנות ניהול השכרות רבות, רובן בתשלום חודשי או שנתי וייתכן כי מרבית הפונקציות בהן יתאימו לצרכי הלקוח. במקרה של הלקוח הזה, הוא חיפש והתנסה, במשך תקופה ארוכה, בתוכנות רבות מסוג זה. אף אחת לא התאימה בדיוק לצרכי העסק שלו ואף גרמו לו לבזבז זמן בבניית מאגר המידע...

המשך קריאה
wordpress website

Maria Villa Guesthouse

אתר התדמית בנוי בפלטפורמת WordPress והוא רספונסיבי, כלומר מותאם למסכים שונים. כל התוכן(באנגלית) נכתב על ידי לאחר תחקיר ותשאול שלי את הלקוח על מנת להבין את מהות העסק והשירותים אותם הוא מציע. כל התמונות באתר הן אותנטיות וצולמו על ידי, לבקשת הלקוח.

המשך קריאה
מיניסייט

היום הבינלאומי ללא עישון

האתר בנוי בPHP כולל אנימציות על המסך ואינטרקציה של המשתמש באמצעות Javascript. נבנה במיוחד עבור כנס חד פעמי בנושא היום הבנילאומי ללא עישון. לבקשת הלקוח האתר אינו רספונסיבי, כלומר אינו מותאם למסכים שונים, אלא למסך מחשב בלבד.

המשך קריאה
online shop

Fruit Shop

אתר לחנות אונליין לרכישת ומשלוחים של פירות קפואים ועוד מוצרים בריאים. האתר נבנה מאפס בקוד תוך שימוש בHTML, CSS ו-Javascript. האתר בנוי על NodeJs, Express ומסד הנתונים נשען על MongoDB. האתר כולל דפי קטגוריות, מבצעים, הרשמה למועדון לקוחות, עגלת קניות וסיכום הזמנה. האתר רספונסיבי ומותאם לכל סוגי המסכים והמכשירים. בנוסף...

המשך קריאה
natural pharmacy blog

Herbalism Course

דף נחיתה עם בלוג בנושא רוקחות טבעית, בנוי בווורדפרס. הדף מסביר על קורס אונליין לרוקחות טבעית, כולל הפניות להרשמה לקורס, לדף אודות הרוקחת ולדף יצירת קשר. הדף רספונסיבי ומותאם לכל סוגי המסכים והמכשירים. בנוסף, תוכן הדף מותאם לדרישות קידום וSEO כולל מילות קישור, תגיות, ניסוחים ועיצוב התוכן.

המשך קריאה
משחקי javascript

White Cosmic Games

האתר בנוי כולו מאפס בקוד HTML, CSS ו- Javascript וכולל: משחקי אונליין חינמיים הבנויים בJavascript. פורום בו משתמשים יכולים להירשם, ליצור פרופיל, להעלות פוסטים ולהגיב על פוסטים של משתמשים אחרים. משתמשים רשומים יכולים גם להכנס לטבלאות השיאים של כל המשחקים. מערכת ניהול תוכן בעזרתה מי שהוגדר כמנהל האתר יכול לערוך,...

המשך קריאה
landing page

יולי אוגוסט הפקות

דף נחיתה עם טופס איסוף מועמדים לאודישנים עבור סדרת טלויזיה.מיועד עבור פרויקט חד פעמי של חברת הפקות טלויזיה, לסדרה ספציפית.הדף מסייע למלהקת הפרויקט ומסנן מועמדים, באמצעות טופס צור קשר,בו ממלאים המועמדים הפוטנציאליים את פרטיהם האישיים ומצרפים תמונות.שליחת הפרטים והתמונות היא ישירות למייל המלהקת של הסדרה.

המשך קריאה
כל הזכויות שמורות © ל-White Cosmic בניית אתרים, דפי נחיתה ואפליקציות רשת
Scroll to Top